Hemodialysepatiënten met jeuk gezocht!
Wij zijn op zoek naar hemodialysepatiënten die last hebben van jeuk die hun verhaal willen delen en met zorgverleners na willen denken hoe de zorg hieromheen (nog) beter kan.
Dit doen we door middel van een adviessessie, waarbij behandelaren (nefrologen, dialyseverpleegkundigen, verpleegkundig specialisten), de patiëntenvereniging, patiënten, en onze opdrachtgever (een geneesmiddelenbedrijf) samen om tafel gaan zitten. Tijdens deze sessie willen we inzicht krijgen in de beleving van jeuk, vanuit zowel de patiënt als de betrokken zorgverleners, en zullen we discussiëren en nadenken over mogelijke verbeteringen in het zorgpad van jeuk.
De adviessessie vindt plaats in de avonduren van 19.00 tot 21.30 uur, op de volgende datum en locatie:
- Donderdag 6 juni in Rotterdam
Uw deelname is geheel vrijwillig en wij gaan te allen tijde vertrouwelijk met de verkregen informatie om. Voor uw deelname ontvangt u een kleine attentie.
Aanmelden en vragen
Wij zouden uw deelname zeer op prijs stellen. U kunt zich aanmelden via onderstaande knop of klik hier.
Mocht u vragen hebben, neem dan contact op met Karin Schepers via [email protected].
Wij zouden uw deelname zeer op prijs stellen!